Tanáraink, dolgozóink

Fehér Attila rendszergazda
Fehérné Jékel Gabriella tanár
Földes Zsigmond takarító
Gaál Gábor gyakorlati oktatásvezető, igazgatóhelyettes 2/14.B Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Kiss Ferenc portás
Kissné Somogyi Márta takarító
Kovács Zoltán portás
Könczöl Tibor karbantartó
Miklós Zoltán tanár
Monokiné Magyar Mária kézbesítő, takarító
Dr. Nagyné Oláh Eszter tanár
Rieger Tibor gondnok
Rieger Tiborné takarító
Scherman-Végh Julianna tanár
Skrabut László portás
Sós József Péter tanár
Szücs Brigitta tanár
Tiborczszeghi-Szilágyvári Petra iskolatitkár Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Varga Máté tanár
Végh Dóra takarító

Elérhetőségeink

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági
Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Cím: 1039 Budapest, Hatvany Lajos u. 7.
Telefon: 454-0570
E-mail: igh@viszki.hu, info@viszki.hu, vargatitkarsag@gmail.com