Tanáraink, dolgozóink

Fehér Attila rendszergazda
Fehérné Jékel Gabriella tanár 2/14.A
Földes Zsigmond takarító
Gaál Gábor gyakorlati oktatásvezető, igazgatóhelyettes 1/13.B Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Kiss Ferenc portás
Kissné Somogyi Márta takarító
Kovács Zoltán portás
Könczöl Tibor karbantartó
Léhnert-Egyházi Tünde igazgatóhelyettes 12.C Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Monokiné Nagy Mária kézbesítő, takarító
Rieger Tibor gondnok
Rieger Tiborné takarító
Skrabut László portás
Tiborczszeghi-Szilágyvári Petra iskolatitkár Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Végh Dóra takarító

Elérhetőségeink

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági
Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Cím: 1039 Budapest, Hatvany Lajos u. 7.
Telefon: 454-0570
E-mail: igh@viszki.hu, info@viszki.hu, vargatitkarsag@gmail.com