Tanáraink, dolgozóink

Fehérné Jékel Gabriella tanár Kk13

Földes Zsigmond takarító
Kiss Ferenc portás
Kovács Dénes tanár, gyakorlati oktatásvezető 5/13.A Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Kovács Zoltán portás
Könczöl Tibor karbantartó
Léhnert-Egyházi Tünde igazgatóhelyettes  Kk12 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Mészáros Marcell iskolatitkár 1/12.A, 1/15.A, 1/15.B Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Monokiné Magyar Mária kézbesítő, takarító
Rieger Tibor gondnok
Rieger Tiborné takarító
Skrabut László portás
Tiborczszeghi-Szilágyvári Petra iskolatitkár Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Végh Dóra takarító

Elérhetőségeink

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági
Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Cím: 1039 Budapest, Hatvany Lajos u. 7.
Telefon: 454-0570
E-mail: igh@viszki.hu, info@viszki.hu, vargatitkarsag@gmail.com